Vairs netici pasakām? Lidojiet uz brīnumu zemi un turpiniet lidot brīnumaino parku karuseļos!

04.11.2015

Sapņaina oāze, kur Jūs varat aizvest un izklaidēt enerģiskus bērnus, un vieta, kur pieaugušie kuri aizmirsuši bērnības priekus, var atgūt savas dzīves jautrību. Adrenalīna pieplūdums, izcili kopti dārzi un speciāli bērnu izklaidei veidotas konstrukcijas veido unikālu atrakciju parku kas gaida Jūs visa gada garumā! Lūk pieci labākie un iespaidīgākie atrakciju parki ko Jums piedāvājam!

Vairs netici pasakām? Lidojiet uz brīnumu zemi un turpiniet lidot brīnumaino parku karuseļos!

Eftelinga atpūtas parks Nīderlandē

Lielākais atrakciju parks Nīderlandē atrodas netālu no Tilburgas pilsētas, aptuveni 100 kilometru attālumā no Amsterdamas. Rūķi un fejas, elfi, kas atrodas apkārt panorāmu ratiem, kā arī dažādi citi pasaku varoņi rada patiesi burvīgu ilūziju. Tie, kuri meklē ekstrēmākas izklaides varēs papildināt savus adrenalīna krājumus aizraujošajos amerikāņu kalniņos. Lieli dīķi un jūras augi, izgaismoti ar tūkstots dažādām gaismām ziemas tumšajos mēnešos. Parkā ir ļoti daudz izklaides iespēju: bobsleja trases, bērnu spēļu laukumi, labirintu parki un sniega takas. Šeit Jūs varēsiet atrast daudz dažādas un interesantas izklaides kā bērniem tā arī pieaugušajiem.

Disnejlenda Parīzē

Neviens bērns nav pieaugušais, bet katrs pieaugušais ļoti bieži cenšas iejusties bērna lomā – tie ir Volta Disneja vārdi, cilvēka, kurš radījis vienu no lielākajiem izklaides parkiem visa Eiropā. Disnejlendā Jūs satiksiet visus savus mīļākos un zināmākos animāciju varoņus, pasaulē pirmos dzelzs tuneļa amerikāņu kalniņus. Tāpat Jūs redzēsiet guļošās skaistules pili, Alises mulsinošo labirintu, Robinsona koku un citus prieka pilnus izklaides parka objektus. Skaistā un ļoti koptā pasaku zemes apkārtne Jums palīdzēs iejusties un kaut brīdi liks Jums dzīvot animācijā.

Eiropas atrakciju parks Vācijā

Lielākais vācu atrakciju parks ir pilns ar gladiatoru pārbaudījumiem, kā arī aizraujošiem pasākumiem un krāsainiem karnevāliem. Plašais atrakciju klāsts un tematiskie rajoni ar dažādām valstīm izkrāsos Jūsu ikdienas rutīnu, un jebkurš pieaugušais kaut uz brīdi varēs sajusties kā bērns. Katrā temtiskajā rajonā atrodas katras valsts atribūti, kā arī Jums tiek dota iespēja kā nogaršot šīs valsts nacionālās virtuves delikateses, tā arī iegādāties suvenīrus. Vikingi, pirāti un citi pasaku varoņi uzlabos Jūsu noskaņojumu, un augstākie un ātrākie amerikāņu kalniņi Eiropā noteikti atbrīvos Jūs no garlaicības.

Legolenda Dānija.

Vai vēl domā, kur pavadīt savas nākamās brīvdienas? Jūrā, gaisā, vai tepat uz zemes? Dodieties uz Legolendu, kuru izklaide un atrakcijas ko vēlēsieties piedzīvot būs izveidotas no daudziem Lego klučiem. Nenogurdināmā fantāzija un degsme saglabājas pat pēc 90 šī parka apmeklējuma reizēm. Pasaulē lielākā Lego konstrukcija aizrauj elpu, un samazinātā pasaule ar slavenām pilīm un piepilsētas rajoniem, kā arī Dānijas ciematiņiem, izstaros patiesu un neaprakstāmu maģiju!

Gardalanda Itālijā


Lidojoša sala, ultraskaņas lidmašīna un amerikāņu kalniņi ar savu maģiju apburs pat pašus pieredzējušākos ceļotājos. Itālijas lielākais atrakciju parks ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu, no kuriem daudzi šeit ierodas pirmo reizi. Adrenalīna piekritējiem tiek piedāvāta neaizmirstama izklaida un skaļas ballītes, kamēr ģimenes noteikti ieinteresēs Faraona dārgumu meklēšana. Eksotisko augu labirinti palīdzēs Jums saprast, kā ta sir, doties atvaļinājumā uz paradīzi, un brīnumainais akvārijas Jūs iepazīstinās ar zemūdens pasaules dzīvību. 

loading