Autentiskas Skandināvu dāvanas, kas atspoguļos Ziemeļu valstu garu

29.10.2015

Ceļojot apkārt Skandināvijai noteikti neaizmirstiet, ka bērni vai vecāki gaida mājās ne tikai Jūs, bet arī dažādus interesantus suvenīrus. Atvest suvenīru no valsts uz kuru ceļojat ir katra ceļotāja pienākums. Izvēloties piemērotas dāvanas saviem tuvajiem bieži vien rodas jautājums - ko īsti izvēlēties? Uzmanība un harmoniska komunikācija ģimenē ir ļoti nozīmīga, tomēr, ja vēlaties savus tuviniekus pārsteigt un atvest patiesi burvīgu dāvanu, ļaujiet mums ieteikt pāris interesantas suvenīru idejas.

Autentiskas Skandināvu dāvanas, kas atspoguļos Ziemeļu valstu garu

Vilna un karameļu siers – Norvēģija

Apciemojot Norvēģiju, noteikti atvediet tuviniekiem siltus un praktiskus vilnas izstrādājumus. Gultas veļa un siltas vilnas čībiņas patiks gan jauniešiem gan senjoriem. Tradicionālais karameļu siers „Flotemysost” vai „Brunost” būs lielisks gardums Jūsu draugiem, un ļaus arī viņiem izbaudīt Norvēģijas garšu buķeti. Tradicionālie mitoloģiskie Norvēģu troļļi ir ļoti populāri visā Skandināvijā, tādēļ arī šāda veida dāvana būs lielisks suvenīrs, kas aspoguļo Ziemeļu valstis.

Koka šūpuļzirgs un aļņu motīvi – Zviedrija

Tradicionālais Moros zirgs ir suvenīrs ko Jums noteikti jāiegādājas. Dažādi citi populāri motiīvi zviedru suvenīros ir aļņi, kuri ļoti vareni var dižoties uz Jūsu galdautiem, pārklājiem un galvassegām. Burvīgā dzērveņu un aveņu džema garša būs patīkama jebkurai mēlei. Zviedrijā Jūs ieraudzīsiet arī īstenus Zviedru suvenīrus – sviesta nažus, kas izstrādāti no kadiķa. Kvalitatīvu brieža vai aļņa gaļu. Bērni noteikti būs priecīgi saņemt Pepijas Garzeķes rotaļlietas vai drēbes gabalus.

Šamaņu raksti un šokolāde, kas pati kūst Jūsu mutē – Somija

Somijas apciemojuma laikā Jums būs iespēja iegādāties dažādus suvenīrus, kas ietraipoti sāmu šamaņu rakstos. Siltas segas, zeķes, cimdi un cepures var atrast gan jauniem gan padzīvojušiem cilvēkiem , un bauda katram sevi mīlošam cilvēkam būs mutē kūstošā Karl Fazer šokolāde.

loading