Apskates vietas Eiropā par kurām Jūs visdrīzāk neesat dzirdējuši .

05.10.2016

Iespējams daudzi no Jums piekritīs apgalvojumam, ka ceļojums ir izdevies tikai tad, ja Jums ir bijis pietiekami daudz laika lai atpūstos un izbaudītu vēl neredzētu dabu. Tomēr der atcerēties, ka dažreiz, novēršoties no ieplānotā ceļojuma maršruta Jums ir iespēja ieraudzīt ne tik populāras, bet tik un tā pasakaini interesantas un burvīgas vietas. Šodien mēs vēlamies Jums pastāstīt par dažādām brīnišķīgām vietām Eiropā, kuras iespējams nav aprakstītas lielākajā daļā ceļojumu maršrutu. Iespējams Jūs tādas vietas pat nebūsiet dzirdējuši.

Apskates vietas Eiropā par kurām Jūs visdrīzāk neesat dzirdējuši .

Kylemore Abbey – Īrija. Tā ir pils, kas atrodas Īrijas rietumu pusē. Šajā pilī agrāk esot dzīvojuši īru muižnieki, bet šodien tajā tiek bāzēts klosteris. Tiem, kurus interesē vēsture un arhitektūra šī pils būs lielisks apskates objekts. Dodoties uz Īriju Jums noteikti jāiekļauj šī pils apmeklējamo vietu sarakstā. Iespējams tā ir pils izteiktā arhitektūra vai arī tie ir lieliski koptie pils apkāŗtnē esošie dārzi? Kaut kas šeit rada patīkami mierīgu noskaņu. Nepalaidiet to garām. Pils adrese: Kylemore, Connemara, Co. Galway, Ireland.


Bljeska Jezero – Slovēnija. Šis dabas nostūrītis atrodas Slovēnijas ziemeļu daļā, un tas ir radīts cilvēkiem, kuri kolekcionē fotoattēlus ar dabiskām ainavām. Ezers atrodas 457 m augstumā, Julia Alpine kalnos. Skats, kas paveras atrodoties pie šī ezera patiesi ir vērts daudz vairāk par vienkāršu fotogrāfiju. Sniegotās kalnu virsotnes, sulīgi zaļi meži kā arī krāsotie un viļņotie ezera ūdeņi palīdzēs Jums rast iekšēju mieru un tajā pat laikā iedvesmot Jūs jauniem darbiem un piedzīvojumiem. Ezeru Jūs varēsiet atrast dodoties uz šo adresi: Kolodvorska cesta, 4260 Bled, Slovenia .


Peles pils – Rumānija. Lai gan šī pils tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām visā plašajā Eiropā, daudziem šī pils ir vēl neizzināta vieta. Daudziem tūristiem tā arī neizdodas sasniegt Rumāniju, tomēr tās iekšienē ir ļoti daudz skaistu vietu kuras noteikti būtu vērts apskatīt un Peles pils ir viena no tām. Pils atvērās vēl tālajā 1914. Gadā, tomēr tās tīrie dārzi, interjers un burvīgā arhitektūra spēj pārsteigt arī mūsdienu ceļotājus. Šo pili Jūs varēsiet atrast dodoties uz šo adresi: Aleea Peleşului 2, Sinaia 106100, Romania .


Alberobello – Itālija. Šī ir pilsētiņa kas atrodas relatīvi netālu no slavenās Barī pilsētas. Šīs šķietami nezināmās pilsētiņas iekšienē atrodas kas tāds par ko Jūs iespējams pat nenojaušat. Viena no šādām vietām ir Apulia`s Murge zona – vietiņa, kur Jūs varat atrast unikālas mājas, kas izrotātas ar kupola veida jumtiem. Skatoties uz šīm mājām tik tiešām liekas, ka Jūs atrodaties pasakā! Pats interesantākais, ka līdz pat šai dienai cilvēki joprojām dzīvo šajās mājiņās. Visa Alberobello pilsētiņa ir iekļauta UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā. Ja vēlaties savām acīm ieraudzīt vēl neredzētu skaistumu, dodieties uz šo adresi: Alberobello Metropolitan City of Bari, Italy.