7 iemesli kādēļ Jums šajā rudenī vajadzētu doties uz Londonu !

19.10.2016

Londona ir viena no lielākajām un populārākajām pilsētām pasaulē. Ikviens no mums zina kaut nedaudz par Londonu. Ļaujiet mums padalīties ar , mūsuprāt, galvenajiem iemesliem kādēļ Jums vajadzētu apmeklēt Apvienotās Karalistes galvaspilsētu jau tagad! Nebaidieties no leģendām par nekad nerimstošo lietu un mākoņaino laiku. Londona ir apburoša pat brīžos kad Jūsu rokās ir lietussargs!

7 iemesli kādēļ Jums šajā rudenī vajadzētu doties uz Londonu !

Skaisti skati

Londonā vērojamo apskates vietu saraksts ir bezgalīgs, tomēr mēs vēlamies ieteikt pāris vietas un objektus kurus Jūs noteikti nedrīkstat palaist garām - “Londonas acs (The London Eye)”, “Big Ben”, “Londonas tauers (Tower of London)”, “Tauera tilts (Tower Bridge)”, “Bekingemas pils”. Protams, šīs ir tikai centrālās un galvenās pilsētas atrakcijas. Papildus minētajam Londonā ir gana daudz muzeju un mākslas galeriju kā arī dažādu citu apskates objektu ikvienam šeit atceļojušajam tūristam.


Ēdieni un dzērieni

Londonā, gluži kā lielākajā daļā Eiropas galvaspilsētu, ir sastopami dažādu nāciju virtuvju restorāni, kā arī daudzi gastrobāri un Michelin zvaigznes restorāni.

Iepirkšanās

Pārsteidzoša veikalu daudzveidība ir viens no Londonas lielākajiem trumpjiem. Veikali ir “izmētāti” pa visu pilsētu, un vai tas ir kāds dizainera veikals vai otrās šķiras “bodīte” – Londona ir pircēju paradīze. Londona ir pazīstama arī ar saviem tirgiem, kas ir pilni ar unikāliem suvenīriem (bric – a - brac) un, protams, jāpiemin arī Harrodsa un Oksforda ielas – lieliskas vietas pircējiem.

Nakts dzīve

Jums obligāti jānobauda kāda Britu alus pinte, taču pilsētas nakts dzīve var Jums piedāvāt arī daudz vairāk. Dejojiet līdz rītausmai kādā no daudzajiem Londonas klubiem, kuros regulāri uzstājas pasaules labākie dīdžeji vai arī saņemiet savu smieklu deju kādā no komēdiju klubiem!


Arhitektūra

Londonā sastopams lielisks moderno un vēsturisko stilu apvienojums. Jūs varat ieraudzīt gan tādas klasiskas ēkas kā Bekingemas pili, gan arhitektūras sasniegumus – “ The Shard ” , kas ir 4. augstākā celtne Eiropā.

Kultūra un sports

Londonā ir ļoti daudz dažādu muzeju un vislabākās ziņas ir tās, ka lielāko daļu šo muzeju Jūs varat apmeklēt bez maksas. Apskatiet Britu muzeju un Nacionālās Vēstures muzeju vai varbūt izstaigājiet kādu no pilsētas karaliskajiem parkiem. Ja esat sporta fans Jūs noteikti esat dzirdējuši tādus nosaukumus kā Vemblija un Vimbldona.

Atmosfēra

Kamdena ar visām tās bohēmiskajām ielām un tirgiem ir viena no daudzajām vietām kura patiesi definē unikālo atmosfēru kas valda Apvienotās Karalistes galvaspilsētā. Vienkārši padomājiet par savdabīgi stilīgajiem melnajiem takšiem, sarkanajiem divstāvu autobusiem vai Britu draudzīgo dzīvesveidu, kas vilina ceļotājus atgriezties šeit atkal un atkal.